UPOZORNĚNÍ: Příjem žádostí v programu NZÚ Light je opět otevřen.
Populární veletrh FOR ARCH opět představí to nejlepší ze světa stavebnictví na svém 32. ročníku. Státní fond životního prostředí ČR pro vás připravil poradenský stánek a přednášku, na které uslyšíte novinky o dotacích na úsporné bydlení či výměnu neekologických kotlů. Zjistíte, jaké bude pokračování programu Nová zelená úsporám a kotlíkových dotací, na něž jsou nově vyčleněny miliardy z evropských fondů.

Jaké chystáme změny? Jak můžete žádat a od kdy? To vše a mnohem více se dozvíte na naší přednášce nebo u našich odborníků na stánku SFŽP ČR. 

Kdy a kde nás najdete: Od 21. do 25. září v hale 2 výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech (út – pá 10:00-18:00, so 10:00-17:00) – stánek 2A10.

Podívejte se na program letošního ročníku FOR ARCH.

Získejte volnou vstupenku pomocí tohoto formuláře.

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

Představení pokračování programu Nová zelená úsporám

Stávající program Nová zelená úsporám letos na přelomu září a října skončí a plynule na něj naváže program nový, který přinese vedle řady novinek ještě výhodnější podmínky a širší nabídku dotací, a to nejen pro majitele rodinných, ale zcela nově i majitele bytových domů v celé ČR. Představíme Vám nové portfolio podporovaných opatření, změny oproti stávajícímu programu, nové výše dotací i zajímavé bonusy při zkombinování více opatření.

Středa 22. 9. 2021 15:00 – 15:30
Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Sobota 25. 9. 2021 13:30 – 14:00
Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Vstup na přednášku je zdarma v rámci vstupenky na veletrh.

Více na www.forarch.cz.