UPOZORNĚNÍ: Program nepodporuje výměny plynových kotlů!

Filtrovat aktuality

Zadejte rozmezí pro aktuality, které chcete vyhledat

Aktualita

Zveřejňujeme stručné shrnutí k tématu inflační doložky ve veřejných zakázkách

18. 5. 2022

Vzhledem k častým dotazům žadatelů a příjemců podpory na inflační doložku a indexaci cen ve smlouvách z veřejných zakázek přinášíme shrnutí této problematiky s cílem pomoci se v tématu více zorientovat.

Zjistit více
Ilustrační obrázek
Akce

Zveme vás na setkání se Smokemanem

17. 5. 2022

Edukativní show „Smokeman zasahuje“ vám interaktivním způsobem ukáže, jak správně a účinně topit v domácích kotlech, krbech a kamnech, jak se o ně starat, a jak správným provozováním spalovacích zařízení snižovat znečišťování ovzduší.

Zjistit více
Aktualita

Pokračování programu Nová zelená úsporám – prezentace

3. 5. 2022

Na aktuálně probíhajících seminářích v krajích, které se konají pod záštitou ministryně životního prostředí Anny Hubáčkové ve spolupráci se samosprávami krajů, měst a obcí, představují specialisté Státního fondu životního prostředí ČR novinky v oblasti dotací na úsporné bydlení.

Zjistit více
Ilustrační obrázek
Akce

Jak posílit energetickou nezávislost obcí, firem a domácností

16. 5. 2022

Za účasti místopředsedy vlády a ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečky a ředitele Státního fondu životního prostředí ČR Petra Valdmana se dne 16. května 2022 v Olomouci uskuteční konference věnovaná otázkám energetické nezávislosti obcí, domácností i firem.

Zjistit více
Ilustrační obrázek
Akce

Semináře o programu Nová zelená úsporám a kotlíkových dotacích v krajích opět…

28. 4. 2022

Přijedeme vám představit novinky v oblasti dotací na úsporné a ekologické bydlení a výměnu nevyhovujících kotlů. Poradíme vám, jaká opatření jsou pro váš dům vhodná, i jak o dotační podporu zažádat.

Zjistit více
Aktualita

Podpora plynu končí i v Nové zelené úsporám

1. 4. 2022

V souladu s plány EK a ČR na posílení energetické bezpečnosti a snížení závislosti na dodávkách ruského plynu přistupujeme k úpravě podmínek pro čerpání dotací z programu Nová zelená úsporám. Stejně jako u kotlíkových dotací pro nízkopříjmové domácnosti dochází i v tomto programu k zásadnímu omezení podpory plynového vytápění. Změny se dotknou rodinných i bytových domů a jsou platné od…

Zjistit více
Ilustrační obrázek
Akce

Jak topit a chladit co nejúsporněji? Dozvíte se na veletrhu AQUATHERM Praha

19. 4. 2022

Po dvou letech se na Výstaviště v pražských Letňanech vrací Mezinárodní veletrh technických zařízení budov AQUATHERM Praha 2022. V týdnu po Velikonocích přinese nejnovější trendy v oboru vytápění, klimatizace a vzduchotechniky, sanity, měření a regulace, solární a fotovoltaické techniky.

Zjistit více
Ilustrační obrázek
Akce

Stavební veletrh Brno aneb Jak na úsporné bydlení

21. 4. 2022

Letošní ročník Stavebního veletrhu Brno se vrací ve svém tradičním dubnovém termínu. Jedním z hlavních témat, které se bude prolínat jak výstavními expozicemi, tak i doprovodným programem a nezávislým poradenstvím, budou úspory. Státní fond životního prostředí ČR patří k tradičním účastníkům Stavebního veletrhu Brno a chybět nebude ani letos. V pavilonu V představí aktuální nabídku…

Zjistit více