Filtrovat aktuality

Zadejte rozmezí pro aktuality, které chcete vyhledat

Ilustrační obrázek
Akce

Navštivte online odborný program výstavy Infotherma

25. 1. 2022

Zajímáte se o možnosti úspor v oblasti energií, obnovitelné zdroje energie, možnosti vytápění a aktuální dotační tituly? Nenechte si ujít online doprovodný program výstavy Infotherma 2022.

Zjistit více
Aktualita

První Priorita roku 2022 přináší úspěšné projekty a osvědčené dotace

11. 1. 2022

Lednové vydání našeho časopisu Priorita ukazuje čtenářů mnoho povedených projektů. Ten první je bohužel trochu smutný, protože se týká kdysi nejhojnější sovy v české krajině, sýčka. Teď mu však hrozí vyhynutí. Snaží se to zvrátit program na jeho záchranu a my věříme, že bude úspěšný.

Zjistit více
Aktualita

Podívejte se na záznamy webinářů o dotacích Nová zelená úsporám a kotlíkových…

9. 12. 2021

Dotační program Nová zelená úsporám se od října dočkal řady novinek. Všechny podstatné změny aktuálně představují odborníci SFŽP ČR na online webových seminářích. Pro velký zájem nabízíme záznamy seminářů o dotacích pro majitele rodinných a bytových domů, k dispozici ke stažení jsou i úvodní prezentace. Připojujeme také přednášku na téma kotlíkových dotací.

Zjistit více
Ilustrační obrázek
Akce

Webináře k programu Nová zelená úsporám a kotlíkovým dotacím

30. 11. 2021

Zveme vás na webináře k novinkám v programu Nová zelená úsporám a kotlíkovým dotacím. Představíme vám nová podporovaná opatření, změny oproti stávajícím programům, nové výše dotací i zajímavé bonusy při zkombinování více opatření. Poradíme, jak podat žádost, jak založit a ověřit účet na e-identitě a kde a jak žádat o kotlíkové dotace určené pro nízkopříjmové domácnosti.

Zjistit více
Aktualita

V soutěži Adapterra Awards 2021 zabodoval les bez pasek, 200 kilometrů alejí po…

5. 11. 2021

Nadace Partnerství ocenila nejlepší projekty reagující na problémy spojené se změnou klimatu. Do 3. ročníku soutěže se hlásila více než stovka realizací z celé republiky.

Zjistit více
Ilustrační obrázek
Tisková zpráva

Reakce MŽP a SFŽP ČR na tiskovou zprávu NKÚ

25. 10. 2021

Program Nová zelená úsporám za 7 let svého trvání přispěl více než 74 tisícům příjemců celkem 16 miliardami korun a dnes patří k nejefektivnějším a nejdostupnějším dotačním programům v Česku. Domácnosti díky němu šetří jak budoucí výdaje za energii a nově i pitnou vodu, tak i náklady na vstupní investici. MŽP se proti výtkám NKÚ, které jsou opět prezentovány zcela bez jakéhokoliv…

Zjistit více
Ilustrační obrázek
Akce

Konference – Smart Energy Forum

11. 11. 2021

Zajímá vás současnost a budoucnost moderní energetiky? Neváhejte a zúčastněte se sedmého ročníku mezinárodní výstavy a konference Smart Energy Forum!

Zjistit více
Aktualita

Zaregistrujte svůj produkt do nového seznamu výrobků a technologií

13. 10. 2021

Jste výrobce či dodavatel výrobků, materiálů a technologií, které splňují legislativní požadavky pro uvedení na trh České republiky a současně parametry předepsané programem Nová zelená úsporám nebo kotlíkovými dotacemi? Zaevidujte svůj produkt do nového seznamu a usnadněte žadatelům výběr materiálů pro jejich dotační projekty.

Zjistit více