UPOZORNĚNÍ: Program nepodporuje výměny plynových kotlů!
Na březen si nezapomeňte naplánovat návštěvu oblíbeného veletrhu FOR PASIV. Po nucené přestávce vám opět nabídne novinky v oblasti nízkoenergetického a pasivního bydlení, představí trendy ve využívání přírodních zdrojů, nových technologií a možnosti státních dotací na úsporné bydlení.

Státní fond životního prostředí ČR si pro vás připravil na letošním veletrhu poradenský stánek i přednášky, na nichž se dozvíte novinky v dotacích na úsporné bydlení či výměnu neekologických kotlů.

Pokud uvažujete o rekonstrukci, chcete stavět nebo byste jen rádi ušetřili za energie a vodu, zastavte se na našem stánku. Poradíme vám s možnostmi dotací z programu Nová zelená úsporám, vhodným úsporným řešením pro váš dům i s dalším postupem. Nově můžete zkombinovat různá opatření v rámci jedné žádosti – od zateplení přes výměnu kotle a instalaci fotovoltaiky až po pořízení nádrže na dešťovou vodu.

U nás se dozvíte, jak díky finanční injekci z programu Nová zelená úsporám či kotlíkovým dotacím bydlet lépe a úsporněji.

Veletrh FOR PASIV 2022

KDE: PVA EXPO Praha v Letňanech
KDY: 3.-5. března 2022 (10:00-18:00, so – 10:00-17:00)

Stánek SFŽP ČR v hale 2, č. 2A9

Volnou vstupenku si můžete stáhnout pomocí tohoto formuláře.

Přednáška Jak na úsporné bydlení

Vlastníte rodinný či bytový dům a uvažujete o rekonstrukci? Chcete stavět nebo byste si jen rádi snížili vysoké účty za energie a vodu pořízením nádrže na dešťovku, instalací fotovoltaiky nebo výměnou starého kotle za nový úspornější? Na naší přednášce vám představíme program Nová zelená úsporám i kotlíkové dotace, které vám v době rostoucích výdajů za bydlení dokáží ušetřit i stovky tisíc korun.

Termíny konání:

pátek 4. 3. 2022 15:00-15:45
sobota 5. 3. 2022 13:30-14:15

Místo konání:

HALA 2D, Přednáškový sál 5

Vstup na přednášky je zdarma v rámci vstupenky na veletrh.

Více informací o veletrhu najdete na www.forpasiv.cz.


Nedostanete se na veletrh osobně? Poslechněte si přednášky o podpoře z programu Nová zelená úsporám a o kotlíkových dotacích online . Více >