Příjem žádostí v programu NZÚ Light pro seniory a domácnosti s nižšími příjmy je opět otevřen.
Unikátní souběh veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM v pražských Letňanech se koná pod odbornou záštitou Státního fondu životního prostředí ČR.

Naši specialisté vám představí úsporná opatření podporovaná z Nové zelené úsporám. Zodpoví vaše dotazy na aktuálně nejvíce poptávané fotovoltaické panely nebo tepelná čerpadla, poradí, jaké renovace jsou pro váš dům vhodné, ukáží vám, jak o dotaci požádat i jak získat finanční bonus za kombinaci různých opatření v rámci jedné žádosti – od zateplení přes výměnu kotle a instalaci fotovoltaiky až po pořízení nádrže na dešťovou vodu.

Zástupci veřejné správy a samosprávy získají na našem poradenském stánku informace o dotacích z Operačního programu Životní prostředí.

Poradenský stánek Státního fondu životního prostředí ČR najdete v hale č. 2, číslo stánku 2A20.

Přednáška Jak na úsporné bydlení

pátek 10. února 2023 14:30-15:30

Vlastníte rodinný či bytový dům a uvažujete o rekonstrukci? Chcete stavět nebo byste si jen rádi snížili vysoké účty za energie a vodu pořízením nádrže na dešťovku, instalací fotovoltaiky nebo výměnou starého kotle za nový úspornější? Představíme vám program Nová zelená úsporám, zaměříme se na aktuální možnosti dotací na úsporné a ekologické bydlení a poradíme, jak postupovat při vyřízení žádosti o dotace.

Vstup na přednášku je zdarma v rámci vstupenky na veletrh.

Získejte volnou vstupenku pomocí tohoto formuláře.

Více informací na forpasiv.cz