Dotační program Nová zelená úsporám se od října dočkal řady novinek. Všechny podstatné změny aktuálně představují odborníci SFŽP ČR na online webových seminářích. Pro velký zájem nabízíme záznamy seminářů o dotacích pro majitele rodinných a bytových domů, k dispozici ke stažení jsou i úvodní prezentace. Připojujeme také přednášku na téma kotlíkových dotací.

Záznam webináře z 30. 11. obsahuje v první části přednášku shrnující nejdůležitější změny v nabídce dotací pro rodinné domy. Změny podmínek vyvolaly ze strany zájemců o dotace obrovské množství otázek. Na několik desítek dotazů přímo z praxe odpovídají odborníci SFŽP ČR v druhé části semináře.

 

Záznam webináře z 1. 12. obsahuje v první části přednášku shrnující nabídku dotací pro bytové domy. V druhé části se opět zástupci SFŽP ČR věnují velkému množství otázek žadatelů k novým podmínkám programu.

 

Záznam webináře ze 7. 12. provede účastníky procesem podání žádosti v systému AIS SFŽP ČR.

Podrobné návody naleznete také na webu programu Nová zelená úsporám na stránce Jak na to >.

 

Webinář z 8. 12. se věnoval tématu kotlíkových dotací od roku 2021 a v druhé části programu Nová zelená úsporám, u něhož se odborníci Fondu zaměřili na výměnu zdrojů.