UPOZORNĚNÍ: Příjem žádostí v programu NZÚ Light je opět otevřen.
Chystáte se stavět, rádi byste snížili náklady na energie a vodu nebo vylepšili své bydlení a zahradu? Zajímá vás, jak vám můžeme pomoct s uskutečněním vašich plánů? Přijďte za námi na výstavu Dům 2023 v Lounech.

Již 30. ročník všeobecné stavební výstavy Dům 2023 proběhne první víkend v září na Výstavišti v Lounech. Areál v lesoparku na břehu řeky Ohře přivítá přes 130 vystavovatelů, kteří nabídnou nepřeberné množství výrobků a služeb z oblasti bydlení, stavebnictví a zahradnictví.

Mezi vystavovateli bude tradičně i Státní fond životního prostředí ČR. Na poradenském stánku se dozvíte, co se od září změní v programu Nová zelená úsporám. Program pokračuje další etapou a nabídne domácnostem nové možnosti finanční podpory energeticky úsporných renovací rodinných i bytových domů. Novinkou jsou dotace na výměnu starých plynových kotlů, rozšířená nabídka dotací pro bytové domy nebo možnost financování formou zálohy či zvýhodněného úvěru. Pro domácnosti s nižšími příjmy a seniory nadále pokračuje úspěšný program Nová zelená úsporám Light.

Navštivte náš stánek, poradíme vám, jak bydlet úsporně.

Více informací naleznete na stránkách výstavy.