UPOZORNĚNÍ: Příjem žádostí v programu NZÚ Light je opět otevřen.

Kontaktní údaje

Název firmy

3M ENERGY s.r.o.

Adresa sídla

Kaštanová 489/34, 62000, Brno

IČ / jiné oprávnění

14054001

DIČ

CZ14054001

Telefon
Kontaktní osoba

Vladan Majkut

Nabídka služeb

  • Solární systémy, fotovoltaika
  • Máme za sebou 30 let zkušeností v podnikání, 10 let zkušeností v elektrotechnickém oboru a naši technici mají za sebou stovky instalací domácích elektráren. Vlastníme příslušné certifikace pro instalace fotovoltaických elektráren a naše pracovníky neustále školíme na nejnovější technologie na trhu. U nás po podpisu smlouvy, ani po dokončení instalace nepřestáváme pracovat. O vaši elektrárnu se budeme starat nadále a zajistíme pro vás pravidelné revize.

    Kontaktujte specialistu

    Pošlete poptávku specialistovi nebo se zeptejte, s čím vám může pomoci.

    Vaše zpráva bude odeslána přímo na e-mailovou adresu specialisty. Státní fond životního prostředí ČR nemůže ovlivnit reakční dobu, formu a ani obsah odpovědi.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR), Státním fondem životního prostředí ČR se sídlem v Praze, za účelem odeslání e-mailové zprávy prostřednictvím tohoto on-line formuláře. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem a nebudou poskytovány třetím osobám mimo specialisty, kterému je zpráva určena.