UPOZORNĚNÍ: Příjem žádostí v programu NZÚ Light je přerušen do 25. června 2024.

Kontaktní údaje

Název firmy

YellowSun, s.r.o.

Adresa sídla

Starodubečská 16a, 10700, Praha 10

IČ / jiné oprávnění

17470030

DIČ

CZ17470030

Telefon
Kontaktní osoba

Petr Hromada

Adresa poboček

Dobrovského 910/2, Olomouc

Nabídka služeb

 • Projektová dokumentace
 • Solární systémy, fotovoltaika
 • YELLOWSUN je ryze česká společnost, která se specializuje na instalaci fotovoltaických systémů. Ve spolupráci s dalšími specializovanými subjekty řešíme pro naše klienty i instalace tepelných čerpadel a klimatizací. Velice podstatná je pro nás rychlá, vstřícná a otevřená komunikace se zákazníkem. 

  Vše řešíme s ohledem na spotřebu objektu a požadavky zákazníka. Zajišťujeme i pomoc s prodejem přebytečné elektřiny. Prakticky zajišťujeme vše související s danou instalací.

  Kontaktujte specialistu

  Pošlete poptávku specialistovi nebo se zeptejte, s čím vám může pomoci.

  Vaše zpráva bude odeslána přímo na e-mailovou adresu specialisty. Státní fond životního prostředí ČR nemůže ovlivnit reakční dobu, formu a ani obsah odpovědi.

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR), Státním fondem životního prostředí ČR se sídlem v Praze, za účelem odeslání e-mailové zprávy prostřednictvím tohoto on-line formuláře. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem a nebudou poskytovány třetím osobám mimo specialisty, kterému je zpráva určena.