UPOZORNĚNÍ: Program nepodporuje výměny plynových kotlů!

Kontaktní údaje

Název firmy

DŘEVO - PRODUKT SV, spol. s r.o.

Adresa sídla

Brněnská 3794/27, 66902, Znojmo

IČ / jiné oprávnění

25513389

DIČ

CZ25513389

Telefon
Kontaktní osoba

Markéta Václavková

Nabídka služeb

 • Kotle, kamna, tepelná čerpadla
 •  

  Prodej, montáž, uvedení do provozu a servis rakouských kotlů Hargassner (na trhu přes 35 let) určených ke spalování štěpky, dřevních pelet a kusového dříví – výkonové řady 6-330 kW s možností kaskády až 6-ti kotlů.

  Dlouhá životnost,spolehlivost a vysoká účinnost při plném i částečném výkonu.K výrobě kotlů jsou používány kvalitní materiály. Automatický provoz, ovládání kotle přes mobilní aplikaci s připojením na web servis, neustálé inovace, četné příslušenství, dodávky akumulačních zásobníků.

  Kontaktujte specialistu

  Pošlete poptávku specialistovi nebo se zeptejte, s čím vám může pomoci.

  Vaše zpráva bude odeslána přímo na e-mailovou adresu specialisty. Státní fond životního prostředí ČR nemůže ovlivnit reakční dobu, formu a ani obsah odpovědi.

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR), Státním fondem životního prostředí ČR se sídlem v Praze, za účelem odeslání e-mailové zprávy prostřednictvím tohoto on-line formuláře. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem a nebudou poskytovány třetím osobám mimo specialisty, kterému je zpráva určena.