UPOZORNĚNÍ: Příjem žádostí v programu NZÚ Light je přerušen do 25. června 2024.
Více než 180 vystavovatelů nabídne svůj sortiment pro stavbu a vybavení domu a zahrady na jarní výstavě Dům a zahrada Louny. Na stánku SFŽP ČR vás seznámíme s nabídkou dotací na úsporné bydlení z programu Nová zelená úsporám, který je šitý na míru domácnostem.

Naši specialisté vám na našem poradenském stánku přiblíží možnosti standardní finanční podpory energeticky úsporných opatření z programu Nová zelená úsporám pro majitele rodinnýchbytových domů. Představíme i novinky v programu pro domácnosti s nižšími příjmy Nová zelená úsporám Light a možnosti zálohových dotací pro rodiny s dětmi v programu Oprav dům po babičce.

Poradíme vám na jaká opatření můžete žádat finanční podporu, jak správně podat žádost o dotaci a jakých chyb se naopak vyvarovat. Zvláštní pozornost bude věnována programu Oprav dům po babičce, který nabízí finanční prostředky předem na komplexní zateplení budov, instalaci obnovitelných zdrojů energie, účinné systémy na hospodaření vodou a další úsporná opatření. Program umožní uskutečnit důkladnou renovaci rodinného domu i rodinám bez větších finančních rezerv.

Jarní výstava Dům a zahrada Louny je zaměřená na úpravu a zařízení interiéru i exteriéru bydlení a potřeby pro zahrádkáře.

Více informací naleznete na webových stránkách pořadatele.